Pro-As Endüstri Ekipmanları

MÜMESSİLLİKLERİMİZDolum ve Paketleme Sistemleri

AKIŞKAN VE KIVAMLI MADDELER İÇİN DOLUM SİSTEMLERİ

Alman teknolojisi ile toz, granül ve likit ürünlerin dolum ve kapama makinaları konusunda nitelikli ve güvenilir bir partner olarak, özellikle gıda ve kimya sektöründe sürekli gelişimi sayesinde kendini sektörde Dünya Lideri yapmayı başarmıştır. Makina üretimi ve servisinin yanında siz müşterilerimize özel çözümlerle de hizmet vermektedir.


YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE ÜRÜN KONTROL SİSTEMLERİ

FT System S.r.l, İtalya menşeili olup, tedarik alanı, su, meşrubat, alkollü/alkolsüz içecekeler, süt, yağ, deterjan vb. Sektörlerde otomatik hatların yüksek teknoloji ile kontrol ve denetleme sistemlerini dizayn ve imal etmede uzmanlaşmış bir firmadır.


3S PACTEC

3S Pactec teknoloji odaklı ve hat sonu kartonlama da en zor kutulama şartlarında bile ihtiyaç duyulan dizayn ve üretim yapan şirketir.Biz dünaydaki gıda, çikolata, şekerleme ve tüketim ürünleri sektöründe üretici firmalara dizayn, mühendislik hizmeti sunmaktayız. Biz anahtar çözüm sistemler sunmak için direk veya in direk ortaklarımız ile kaliteli çözüm sunmak için sorumluklar üstleniyoruz.


BERGAMI

Bergami 1980 yılında Italya'da kurulmuştur ve Dünya çapında paketleme makinaları tedarikçi firmasıdır. Düşük ve yüksek hızda üretim hatlarında kullanılmak üzere dikey ve yatay karton paketleme ve kolileme sistemleri sunar.


ETİKET VE KODLAMA SİSTEMLERİ

İtalyan menşeili Etipack 1978 yılından bu yana; etiketleme ve kodlama sistemleri, kendinden yapışkanlı etiketler, besleyiciler (feeders) ve Pick& Place cihazları için lider bir tasarımcı olmuştur.